Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
OZ VITISHľadať

Newsletter Národnej siete rozvoja vidieka č. 12Vytlačiť

Vážení členovia MAS VITIS,

v prílohe nájdete dvanáste číslo spravodajského formátu Newsletter NSRV SR. Príjemné čítanie.

Newsletter Národnej siete rozvoja vidieka č. 11Vytlačiť

Vážení členovia MAS VITIS,

v prílohe nájdete jedenáste číslo spravodajského formátu Newsletter NSRV SR. Príjemné čítanie.

Súbor na stiahnutie NLT_11.pdf NLT_11.pdf (794.8 kB)

Newsletter Národnej siete rozvoja vidieka č. 10Vytlačiť

Vážení členovia MAS VITIS,

v prílohe nájdete desiate číslo spravodajského formátu Newsletter NSRV SR. Príjemné čítanie.

Newsletter Národnej siete rozvoja vidieka č. 9Vytlačiť

Vážení členovia MAS VITIS,

v prílohe nájdete deviate číslo spravodajského formátu Newsletter NSRV SR. Príjemné čítanie.

Odborná prax vo Švajčiarsku - informáciaVytlačiť

Vážené dámy, vážení páni,

v službách cestovného ruchu na Slovensku pracuje mnoho mladých ľudí, ktorí majú záujem zdokonaliť svoje vedomosti z poskytovania služieb cestovného ruchu prostredníctvom odborných praxi v zahraničí. Švajčiarsko - slovenské združenie cestovného ruchu, ponúka týmto záujemcom 4 mesačnú odbornú prax v hoteloch a pohostinských zariadeniach vo Švajčiarsku v zimnej sezóne 2019/20, zahrňujúcu okrem praktickej práce v zariadeniach cestovného ruchu aj dvojtýždňový intenzívny kurz v školskom hoteli v Luzerne.

Prílohy:

Stagiaires – Programm Winter 2019 (Auschreibung)

Anmeldung fuer das Stagiaries – Programm Winter 2019

Prihláška na výberové konanie na prax do Švajčiarska v zimnej sezóne 2019/20

Súbor na stiahnutie Anmeldung Wi19.pdf Anmeldung Wi19.pdf (1.3 MB)

Podujatie Hudbou k srdcu Vytlačiť

Dovoľujeme si Vás pozvať na vyvrcholenie výnimočného medzinárodného projektu duchovného spojenia najvýznamnejších pútnickych miest na počesť sv. Cyrila a Metoda. Pozvánku spolu s programom nájdete v prilohe.

Kurz celoživotného vzdelávania Vytlačiť

Vážené dámy, vážení páni,

oslovujeme Vás s ponukou Kurzu celoživotného vzdelávania na tému "Predaj z dvora", ktorá by mohla zaujímať Vašich členov, podnikateľov a obyvateľov obce. Kurz je určený malým podnikateľom v poľnohospodárstve ako aj nepodnikateľom, ktorí majú záujem predávať svoje dopestované produkty "z dvora". Kurz, v trvaní 2 dni, povedie skúsená lektorka v tejto oblasti. Organizačne zabezpečuje kurz Katedra regionalistiky a rozvoja vidieka (FEŠRR, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre) a predpokladaný začiatok kurzu je naplánovaný na november 2019.

Oznámenie o podpise zmluvy s Nitrianskym samosprávnym krajomVytlačiť

Miestna akčná skupina VITIS oznamuje, že bola podpísaná zmluva o poskytnutí dotácie s Nitrianskym samosprávnym krajom. NSK poskytne dotáciu MAS VITIS z rozpočtu NSK na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK. NSK sa zaväzuje poskytnúť konečnému prijímateľovi, v súlade s ustanoveniami zmluvy, ktoré nájdete v časti „http://www.vitis-mas.sk/zverejnene-zmluvy.html, dotáciu vo výške 29 860 EUR.

Gorazdov MočenokVytlačiť

Obec Močenok, Občianske združenie KREDIV a RKFÚ Močenok organizujú XXVII. ročník Celonárodného festivalu kresťanského divadla Gorazdov Močenok 2019 na ktorý Vás všetkých srdečne pozývajú. Podujatie sa uskutoční 21. - 28. júla 2019 v Močenku. Program nájdete v prílohe. Tešíme sa na Vás.

Súbor na stiahnutie f1102.pdf f1102.pdf (4.1 MB)

Športová olympiáda detí Materských škôl MAS VITIS 2019Vytlačiť

Dňa 19.6.2019 sa pod záštitou MAS VITIS a obce Veľké Zálužie, konal v areáli športového ihriska vo Veľkom Záluží už 4.ročník podujatia pod názvom Športová olympiáda detí Materských škôl MAS VITIS 2019. Olympiády sa zúčastnilo 60 detí Materských škôl z 10 obcí MAS VITIS. Svoje sily a športového ducha si zmerali v troch disciplínach - beh na 20 m, skok do diaľky z miesta a hod kriketovou loptičkou.

Pre malých olympionikov bolo pripravené občerstvenie, pitný režím ale aj sprievodné akcie. Víťazi si odniesli nielen vecné ceny vo forme medailí a športových hračiek, ale aj pocit radosti z víťazstva. Tí, ktorí sa neumiestnili na víťazných stupienkoch si taktiež odniesli symbolické medaily a každému sa ušla aj malá hračka.

Počasie vyšlo na výbornú a my sa už teraz tešíme na ďalší ročník tohto podujatia. Víťazom ešte raz gratulujeme!

Položky 1-10 z 52

dnes je: 16.9.2019