Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
OZ VITISHľadať

Šampión vín MAS VITIS 2019Vytlačiť

Dňa 10. mája 2019 sa bude konať už 7. ročník odbornej degustácie a výstavy vín - podujatie pod názvom ŠAMPIÓN VÍN MAS VITIS 2019. Bližšie informácie nájdete na stránke https://vinko.sk/sutaze/mas-vitis-2019.

9. ročník súťaže Najkrajšia fotografia z územia MASVytlačiť

Dovoľujem si vám dať do pozornosti 9. ročník súťaže o najkrajšiu fotografiu z územia MAS. Informácie o súťaži môžete nájsť na webe NSRV SR http://nsrv.sk/index.php?pl=18&article=1924.

Súťaž je určená miestnym akčným skupinám a prihlášky spolu so súťažnými fotografiami možno posielať do 31. mája 2019.

Hlasovanie o víťazoch v jednotlivých kategóriách bude prebiehať na facebookovom profile NSRV SR mesiac po zverejnení (jún 2019).

O absolútnom víťazovi budú môcť rozhodnúť účastníci medzinárodnej výstavy Agrokomplex 2019, počas ktorej bude prebiehať aj slávnostné ocenenie víťazov.

Prihlášku spolu s fotografiami (na CD/USB) prosím zasielajte na adresu: Agentúra pre rozvoj vidieka, Akademická 4, 94901 Nitra.

MAS sa môže prihlásiť do každej kategórie s 1 fotografiou.

Súťažné kategórie sú:

1. Naša príroda

2. Naši ľudia

3. Naše tradície

4. Naša budúcnosť

5. Naše „naj“

6. Život v našej MAS/VSP

7. Naše kroje

Pravidlá súťaže sú veľmi podobné, ako doteraz, taktiež aj ocenenia pre víťazov.

Zálužská paleta 2019Vytlačiť

Informujeme Vás, že Obec Veľké Zálužie, Centrum voľného času Slniečko a M´Art Print Gallery vyhlasujú 10. ročník súťaže výtvarnej tvorivosti "Zálužská paleta 2019". Podrobné informácie nájdete v prílohe oznamu.

Zverejnenie výzvy na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok na rok 2019.Vytlačiť

Informujeme Vás, že dňa 23. januára 2019 bola na stránke vitis-mas.sk zverejnená výzva na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK na rok 2019.

Oznam o odovzdávaní Žiadostí o NFPVytlačiť

Oznamujeme Vám, že prijímanie Žiadostí o NFP bude prebiehať osobne (alebo poštou) od 02.11.2018 do 07.11.2018 v priestoroch kancelárie MAS VITIS, Hlavná 788, 951 35 Veľké Zálužie. Ak plánujete posielať žiadosti poštou, je potrebné ich zaslať skôr, tak aby 07.11.2018 boli už doručené do kancelárie.

Pozvánka na konferenciu Podporujeme rozvoj vidieka v partnerstve“Vytlačiť

Touto cestou si Vás dovoľujeme pozvať na odbornú konferenciu s názvom „Podporujeme rozvoj vidieka v partnerstve“, ktorá sa bude konať pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja v spolupráci s Národnou sieťou rozvoja vidieka SR dňa 12. novembra 2018 (t. j. v pondelok) od 9:30 hod v priestoroch Agrokomplexu v Nitre.

Už tradične je súčasťou konferencie aj sprievodný program - remeselné trhy a prezentácie výrobkov a produktov držiteľov regionálnej značky kvality z Nitrianskeho kraja.

Zverejnenie výzvy na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok.Vytlačiť

Informujeme Vás, že dňa 18. októbra 2018 bola na stránke vitis-mas.sk zverejnená výzva na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK.

Výzvu a vzor Žiadosti o NFP spolu s povinnými prílohami nájdete v časti Výzvy alebo na odkaze http://www.vitis-mas.sk/vyzvy.html.

Oznámenie o podpise zmluvy s NSK o poskytnutí dotácie.Vytlačiť

Miestna akčná skupina VITIS oznamuje, že bola podpísaná zmluva o poskytnutí dotácie s Nitrianskym samosprávnym krajom. NSK poskytne dotáciu MAS VITIS z rozpočtu NSK na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK. NSK sa zaväzuje poskytnúť konečnému prijímateľovi, v súlade s ustanoveniami zmluvy, ktoré nájdete v časti „Zverejnené zmluvy“, dotáciu vo výške 28 323,54 EUR.

Oblastná výstava zvierat - SZCH RišňovceVytlačiť

Základná organizácia Slovenského zväzu chovateľov v Rišňovciach Vás srdečne pozýva na 43. oblastnú výstavu zvierat, ktorá sa bude konať v dňoch 5. - 7. októbra 2018  pri príležitosti 50. výročia založenia organizácie v našej obci.

Vystavované budú králiky, hydina, holuby a exotické vtáctvo a je spojená s predajným trhom plemenných kohútov. Výstava bude prístupná verejnosti v areáli bývalej Materskej školy v Dolnej dedine. Otvorená bude v piatok 5. októbra od 14. do 18 hod, v sobotu 6. októbra od 9:00 do 18:00 hod a v nedeľu 7. októbra od 9:00 do 14:00 hod. O 14:00 hodine bude slávnostné vyhodnotenie výstavy, odovzdanie poháro v a ocen enie domácich chovateľov.

Turnaj futbalových nádejí JarokVytlačiť

Položky 1-10 z 31