Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
OZ VITISHľadať
 
 

Aktuality

Zálužská paleta 2019Vytlačiť
 

Informujeme Vás, že Obec Veľké Zálužie, Centrum voľného času Slniečko a M´Art Print Gallery vyhlasujú 10. ročník súťaže výtvarnej tvorivosti "Zálužská paleta 2019". Podrobné informácie nájdete v prílohe oznamu.


 
 

Zverejnenie výzvy na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok na rok 2019.Vytlačiť
 

Informujeme Vás, že dňa 23. januára 2019 bola na stránke vitis-mas.sk zverejnená výzva na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK na rok 2019.

Výzvu a vzor Žiadosti o NFP spolu s povinnými prílohami nájdete v časti Výzvy alebo na odkaze http://www.vitis-mas.sk/vyzvy.html


 
 

Oznam o odovzdávaní Žiadostí o NFPVytlačiť
 

Oznamujeme Vám, že prijímanie Žiadostí o NFP bude prebiehať osobne (alebo poštou) od 02.11.2018 do 07.11.2018 v priestoroch kancelárie MAS VITIS, Hlavná 788, 951 35 Veľké Zálužie. Ak plánujete posielať žiadosti poštou, je potrebné ich zaslať skôr, tak aby 07.11.2018 boli už doručené do kancelárie.


 
 

Pozvánka na konferenciu Podporujeme rozvoj vidieka v partnerstve“Vytlačiť
 

Touto cestou si Vás dovoľujeme pozvať na odbornú konferenciu s názvom „Podporujeme rozvoj vidieka v partnerstve“, ktorá sa bude konať pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja v spolupráci s Národnou sieťou rozvoja vidieka SR dňa 12. novembra 2018 (t. j. v pondelok) od 9:30 hod v priestoroch Agrokomplexu v Nitre.

Už tradične je súčasťou konferencie aj sprievodný program - remeselné trhy a prezentácie výrobkov a produktov držiteľov regionálnej značky kvality z Nitrianskeho kraja.

 


 
 

Zverejnenie výzvy na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok.Vytlačiť
 

Informujeme Vás, že dňa 18. októbra 2018 bola na stránke vitis-mas.sk zverejnená výzva na predkladanie žiadostí o Nenávratný finančný príspevok na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK.

Výzvu a vzor Žiadosti o NFP spolu s povinnými prílohami nájdete v časti Výzvy alebo na odkaze http://www.vitis-mas.sk/vyzvy.html.


 
 

Oznámenie o podpise zmluvy s NSK o poskytnutí dotácie.Vytlačiť
 

Miestna akčná skupina VITIS oznamuje, že bola podpísaná zmluva o poskytnutí dotácie s Nitrianskym samosprávnym krajom. NSK poskytne dotáciu MAS VITIS z rozpočtu NSK na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK. NSK sa zaväzuje poskytnúť konečnému prijímateľovi, v súlade s ustanoveniami zmluvy, ktoré nájdete v časti „Zverejnené zmluvy“, dotáciu vo výške 28 323,54 EUR.

 


 
 

Oblastná výstava zvierat - SZCH RišňovceVytlačiť
 

Základná organizácia Slovenského zväzu chovateľov v Rišňovciach Vás srdečne pozýva na 43. oblastnú výstavu zvierat, ktorá sa bude konať v dňoch 5. - 7. októbra 2018  pri príležitosti 50. výročia založenia organizácie v našej obci.

Vystavované budú králiky, hydina, holuby a exotické vtáctvo a je spojená s predajným trhom plemenných kohútov. Výstava bude prístupná verejnosti v areáli bývalej Materskej školy v Dolnej dedine. Otvorená bude v piatok 5. októbra od 14. do 18 hod, v sobotu 6. októbra od 9:00 do 18:00 hod a v nedeľu 7. októbra od 9:00 do 14:00 hod. O 14:00 hodine bude slávnostné vyhodnotenie výstavy, odovzdanie poháro v a ocen enie domácich chovateľov.


 
 

Turnaj futbalových nádejí JarokVytlačiť
 


 
 

Turnaj futbalových nádejí obcí MAS VITISVytlačiť
 

 Dňa 27. septembra 2018 v čase od 8:30 na futbalovom ihrisku v Jarku sa bude konať Turnaj futbalových nádejí obcí MAS VITIS.

 

Srdečne Vás všetkých pozývame.

 


 
 

III. Regionálny jesenný jarmokVytlačiť
 

Miestna akčná skupina CEDRON-NITRAVA spolu s partnermi Vás srdečne všetkých pozývajú na 3. ročník Regionálneho jesenného jarmoku, ktorý sa bude konať dňa 8. septembra o 13:00 v obci Jatov.


 
 
Položky 1-10 z 29

dnes je: 23.3.2019

meniny má: Adrián

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka