Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
OZ VITISHľadať

Gorazdov MočenokVytlačiť

Obec Močenok, Občianske združenie KREDIV a RKFÚ Močenok organizujú XXVII. ročník Celonárodného festivalu kresťanského divadla Gorazdov Močenok 2019 na ktorý Vás všetkých srdečne pozývajú. Podujatie sa uskutoční 21. - 28. júla 2019 v Močenku. Program nájdete v prílohe. Tešíme sa na Vás.

Súbor na stiahnutie f1102.pdf f1102.pdf (4.1 MB)

Športová olympiáda detí Materských škôl MAS VITIS 2019Vytlačiť

Ďňa 19.6.2019 sa pod záštitou MAS VITIS a obce Veľké Zálužie, konal v areáli športového ihriska vo Veľkom Záluží už 4.ročník podujatia pod názvom Športová olympiáda detí Materských škôl MAS VITIS 2019. Olympiády sa zúčastnilo 60 detí Materských škôl z 10 obcí MAS VITIS. Svoje sili a športového ducha si zmerali v troch disciplínach - beh na 20 m, skok do diaľky z miesta a hod kriketovou loptičkou.

Pre malých olympionikov bolo pripravené občerstvenie, pitný režím ale aj sprievodné akcie. Víťazi si odniesli nielen vecné ceny vo forme medailí a športových hračiek, ale aj pocit radosti z víťaztva. Tí, ktorí sa neumiestnili na víťazných stupienkoch si taktiež odniesli symbolické medaily a každému sa ušla aj malá hračka.

Počasie vyšlo na výbornú a my sa už teraz tešíme na ďalší ročník tohto podujatia. Víťazom ešte raz gratulujeme!

Študijná cesta na malé rodinné farmy v SRVytlačiť

NSRV SR Vás pozýva na Študijnú cestu na malé rodinné farmy v SR v termíne 25. júna 2019.

Zameranie:

chov oviec, spracovanie ovčieho mlieka

chov hydiny, porážka hydiny

Študijná cesta je určená pre malých a mladých poľnohospodárov zaoberajúcich sa živočíšnou výrobou.

Viac v dokumentoch na stiahnutie.

Súbor na stiahnutie prihlaskan_1.doc prihlaskan_1.doc (157.5 kB)
Súbor na stiahnutie sc.pdf sc.pdf (396.1 kB)

Regionálny jarmok MAS CEDRON-NITRAVAVytlačiť

Miestna akčná skupina CEDRON-NITRAVA v spolupráci s obcou Komjatice Vás srdečne pozývajú na IV Regionálny jarmok MAS CEDRON-NITRAVA, ktorý sa uskutoční dňa 29.6.2019 na námesti v obci Komjatice. Pozvánku nájdete v prílohe.

Pozvánka na podujatie Slovenské hry mládeže TRIAL 2019Vytlačiť

Dňa 22.6.2019 klub Cyklo Team Veľké Zálužie usporadúva 2 podujatia v tento deň. Prvé podujatie sú Slovenské hry mládeže Trial 2019 (SHM). SHM je seriál 5. kôl, kde 3. kolo sa jazdí u nás. Pre súťažiacich pripravíme prekážky, ktoré budú zdolávať na špeciálne upravených bicykloch. Štart je naplánovaný na 9:00. Vo Veľkom Záluží sme od roku 2005 zorganizovali 9 sútaží v cyklotriale. V rovnaký deň so štartom 12:00 bude prebiehať PUMPCUP, čo je vlastne pretek na novovybudovanej dráhe.

Týmto by sme Vás chceli na podujatie pozvať. V prípade plánovanej účasti Vás Cyklo Team Veľké Zálužie prosí o spätnú väzbu do 15.6 (na email: praznovskyandrej@gmail.com) pre zaslanie lístkov na guláš, ktorý si u nich môžete vychutnať v deň podujatia po 12:00 s predložením lístka na guláš bezplatne.

Šampión Vín MAS VITIS 2019Vytlačiť

Ďňa 10.5.2019 sa v Kultúrnom dome v Jarku konala odborná degustácia a oceňovanie vín pod názvom Šampión vín MAS VITIS 2019. Do súťaže sa mohli prihlásiť výrobcovia vín, ktorí pôsobia na území regiónu MAS VITIS a v roku 2019 získali na vinárskych súťažiach zlatú medailu.

Už 7. ročník odbornej degustácie prineisol niekoľko zmien v podobe hodnotenie vzoriek pomocou tabletov, a prezentovaním súťaže na stránke vínko.sk.

Po hodnotení a zrátani výsledkov, nasledovalo vyhlásenie výsledkou spojené s degustáciou tých najkvalitnejších vín z nášho regiónu. Víťazom ešte raz gratulujeme!

Oznam o schválení dotácie z Nitrianskeho samosprávneho kraja. Vytlačiť

Oznamujeme, že v rámci Výzvy na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja na podporu držiteľov regionálnej značky kvality a činnosti združení a spolkov na vidieku Nitrianskeho kraja – Nástroj 1 LEADER NSK (NSK/LEADER1/2019-Op12) bola Žiadosť o poskytnutie dotácie MAS VITIS schválená.

Výška dotácie z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja schválená na rok 2019 predstavuje sumu 29 860,00 EUR.

Šampión vín MAS VITIS 2019Vytlačiť

Dňa 10. mája 2019 sa bude konať už 7. ročník odbornej degustácie a výstavy vín - podujatie pod názvom ŠAMPIÓN VÍN MAS VITIS 2019. Bližšie informácie nájdete na stránke https://vinko.sk/sutaze/mas-vitis-2019.

NEWSLETTER Národnej siete rozvoja vidieka SRVytlačiť

Vážení členovia MAS VITIS,

v prílohe nájdete piate číslo spravodajského formátu Newsletter NSRV SR. Príjemné čítanie

Zálužská paleta 2019Vytlačiť

Informujeme Vás, že Obec Veľké Zálužie, Centrum voľného času Slniečko a M´Art Print Gallery vyhlasujú 10. ročník súťaže výtvarnej tvorivosti "Zálužská paleta 2019". Podrobné informácie nájdete v prílohe oznamu.

Položky 1-10 z 39

dnes je: 16.7.2019